Yorum Ekle

Ortalama Derece

5 üzerinden 5 yıldız. Toplam yorum sayısı 21

Elif Aydın

Yorum tarihi 03/04/2020

5 yıldız

Eşya depolamak için uysal depolama şirketini Google.com.tr üzerinden buldum ev eşyalarımızı depolanması için Onur bey ile anlaştık belirtilen tarihte gelip evimizdeki eşyaları dakik ve pratik bir şekilde paketleyip depolama alanına taşıdılar. Kaliteli hizmet ve hoşgörülü ilgilerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.



Betül Yıldırım

Yorum tarihi 29/03/2020

5 yıldız

Çok harika hizmet.zamanda geldiler her şeye dikkat ediyorlar hatta eşyalarım vermeden depoya gittim baktım depolar tertemiz ve çok güzel ambalaj yapıyorlar.



MURAT E.

Yorum tarihi 17/03/2020

5 yıldız

Bugün eşyalarımı paketletip depoya gönderdim. Arkadaşlar çok seri ve dikkatli bir şekilde çalıştılar. Tam vaktinde geldiler ve paketleme sürecinde gayet özenli çalıştılar. Mobilya ve beyaz eşyaların paketinde birkaç kat sarma ve paketleme yaptılar , dikkatlice taşıdılar. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.



Ayşe Doğan

Yorum tarihi 27/02/2020

5 yıldız

Eşya depolamak için anlaştığımız Uysal depolama firması zamanında gelip evimizin eşyalarını tek tek ambalajını yapıp depolarına taşıdılar. Evden eve depolama işlerinizde güvenebileceğiniz ev depolama firmasıdır. Ucuz eşya depolama fiyatları ve kaliteli hizmetin adresidir. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.



Hande Y.

Yorum tarihi 25/02/2020

5 yıldız

Eşya depolama hizmeti alındı çok güvenilir bir depolama şirketidir. Fatih Uysal ile ekibi çok detaylı çalışıyorlar ilgileri ve hizmetlerinden ötürü teşekkürler.