0543 544 5868

esya depolama

Erenköy Eşya Depolama

Erenköy Eşya depolama olan firmamız uysal depolama ile ister evinizi ister ofisinizi güvenli sigortalı garantili bir şekilde depolayabilirsiniz. Oda depolarımız ile rutubetsiz, anahtar teslim sistemi ile en uygun fiyata sizlerle. Firmamız depolama konusunda yapmış olduğumuz hizmetlerden de kanıtlamış olup, uygun fiyata ister odalı sistem, ister ortak alanlı depolama hizmeti alabilirsiniz. Erenköy mahallesinde depolama hizmet almak istiyorsanız istiyorsanız web sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

S.S.S

Erenköy Odalı sistem depolama hizmetleri var mı ?

Firmamız hem ortak alan hem de odalı sistem depolama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız depolama hizmeti almak isteyen müşterilerine kendi kişisel alanlarını seçme seçeneği sunuyor.

Erenköy’e en yakın depolama şubeniz nerededir ?

Erenköy mahallesine en yakın şubemiz Kadıköy ilçesindedir.

Odalı sistem avantajları nelerdir ?

Firmamız 2 adet depolama seçenekleri sunmaktadır. Ortak alan ve odalı sistem olarak adlandırılır. Oda sisteminin avantajları ise kendi kişisel odanız olması ve anahtarı size teslim edilmesi daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Fiyat tablosu değişir mi ?

Fiyatlarımız tablomuz sabittir. sözleşme süresince fiyat da herhangi bir değişiklik yapılamaz.

Erenköy Ofis Depolama

Firmamız sadece ev eşyası depolama hizmetleri vermekle kalmıyor ofis depolama hizmetleri de sunmaktadır uygun fiyata size en yakın depolama şubesi firmamız uysal depolama ile iletişime geçerek ister ev, ofis, parça eşya, depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Erenköy Eşya Depolama fiyatları

1+1 EŞYA DEPOSU500 ₺
2+1 EŞYA DEPOSU800 ₺
3+1 EŞYA DEPOSU1200 ₺
4+1 EŞYA DEPOSU2000 ₺
Fiyatlarımız ortak alan fiyatlarıdır.

Erenköy Odalı Sistem Eşya Depolama fiyatları

1+1 EŞYA DEPOSU1000₺
2+1 EŞYA DEPOSU1200 ₺
3+1 EŞYA DEPOSU2000 ₺
4+1 EŞYA DEPOSU3000 ₺