0543 544 5868

esya depolama

Adalar Eşya Depolama

Adalar eşya depolama, İstanbul da en kalabalık ilçelerin başında gelir. Eşyaların doğru yollarla taşınması, profesyonellik gerektirir. Firmamız eşya taşınmalarında bulunduğu kadar, taşınma ardından depolama hizmetinde de yardım alınacak işletmelerin başında gelir. Eşya nakliyeciliğinde kurumsallık son derece ehemmiyet taşır. Eşyaların sağlam koliler ortamında taşınması ve taşımacılık kamyonuna düzgün şekilde yerleştirilmesi son derece mühim hususlardır.

Cam, porselen ya da elektronik eşyalar değişik şekilde taşınması gereken eşyalardır. Usulüne ideal şekilde yapılacak taşıma prosedürü fakat bilgi sahibi ve tecrübe yardımıyla olur. Firmamız, depolama hizmetinde bulunduğu kadar, taşımacılık pazarında de profesyonel firmaların başında gelir. Eşya nakliyesinde her türlü hayat kısmı en kısa sürede taşınacaktır. Taşınma ardından yeni hayat alanlarına sığmayan eşyalar da depolarımızda güvenle saklanır.

Uysal Eşya Depolamanın Tercih Nedenleri

Uysal eşya depolama pek çok nedenden dolayı tercih edilir. Firmamız eşyaların sıhhatli ortamlarda muhafazası amacıyla her türlü tedbiri almıştır. Eşyaların yeni gibi kalmasını gerçekleştiren öğelerin başında nem ve rutubetin olmadığı ortamların tesis edilmesi gelir. Firmamızda tespit edilen havalandırma sistemleri, eşyaların nem almadan saklanması amacıyla son derece ehemmiyet taşır. Talep durumunda her türlü ev ya da iş yeri nakliyeciliği ardından çok gelen eşyaların depolarımıza nakli işletmemiz doğrulusunda yapılır.

Eşya depolamanın ön önemli konulardan birisi de eşyaların doğru şekilde diziliminin yapılmasıdır. Üst üste eklenilen istif edilmiş olan eşyaların hasar alma olasılığı son derece çoktur. Firmamız geniş saklama alanlarına sahip olan itimat edilir depolardır. Her müşteri amacıyla ayrı bölmelerde ve geniş alanlarda eşyaların muhafazası söz hususu olmaktadır. Firmamız eşya nakliyesinde ve depolamasında sunmuş bulunduğu kurumsal hizmet nedeniyle Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen şirketlerindendir.

Adalar Eşya Depolama fiyatları
DEPOLAMA DETAYIAYLIK TUTAR
1+0 Eşya Deposu400 TL (AYLIK)
1+1 Eşya Deposu500 TL (AYLIK)
2+1 Eşya deposu700 TL (AYLIK)
3+1 Eşya deposu800 TL (AYLIK)
4+1 Eşya Deposu900 TL (AYLIK)
Villa Eşyası Deposu1000TL(AYLIK)

Adalar Eşya Depolamanın Temizliğe Verdiği Önem

Adalar eşya depolama, temizliğe ehemmiyet veren işletmelerin başında gelir. Depolarımızın hijyenikliği profesyonel firmalar doğrulusunda yapılır. Detaylı temizlik anti bakteriyel mamuller ile yapılmaktadır. Periyodik olarak oluşturulan temizlikler yardımıyla depolarımız son derece sıhhatli ortamlardır.

Eşyaların temiz ve sıhhatli ortamlarda muhafazası gelecekte kullanılması amacıyla de ehemmiyet taşır. Firmamız depolarına eklenilen eşyalar, bozulmadan ilk günkü durumu ile muhafaza edilir. İster kısa isterse de uzun süreli muhafaza edilsin, eşyaların depolarımızda rastgele bir sebeple yıpranması ve hasar alması söz hususu olmamaktadır.

Adalar Eşya Depolamada Emniyet Önlemleri

Adalar eşya depolama, güvence öğeleri sağlanmış olan depolardır. Eşya depolamada güvence ögelerinin sağlanması son derece ehemmiyet taşır. Firmamız depoları sık sık güvence kameraları ile gözetim altında tutulan alanlardır. Bu sayede kötü niyetli şahıslar amacıyla tedbir alınmış olmaktadır. Depolarda rutin Aralıklarla oluşturulan ilaçlamalar da böcek ve kemirgen oluşumunu önler. Pek çok hastalığı taşıyan haşere ve fareler, hayat alanlarını tehdit eden unsurlardır. Depolarımızda etkili ilaçlama yöntemleri ile sıhhatli ortamlar tesis edilmiş olur. Güvenli depoculuk hizmeti amacıyla firmamızdan destek alabilirsiniz.

Neden Uysal Depoyu tercih etmelisiniz ?
 • En iyi depolama firması
 • en uygun fiyata depolama hizmeti sunması
 • En iyi depolara sahip olması
 • En iyi odalı depolara sahip olması
 • müşteri memnuniyetinin önemsemesi
 • depolama+ nakliye hizmeti sunması
 • kurumsal firma olması
 • kameralı depolara sahip olması
 • Güvenlikli depolara sahip olması
 • Ev eşyalarına özel nakliye araçları sunması
 • İstanbul’un 6 noktasında depolama hizmeti sunması
 • Ofis depolama hizmeti sunması
 • Büro depolama hizmeti sunması
 • Depolanacak Eşyalarınızın nakliyesini ücretsiz sunması
 • Ortak alanlı uygun fiyata depolama hizmeti sunması
 • yağmur ve sel e karşı 1 kat ve üst katlarda depolar kullanması
 • Depoların düzenli olarak ilaçlanması